I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Elements - 1. kapitola

6. října 2012 v 11:39 | LambertGirl |  Elements
Takže, nevím jestli se vám to líbí, ale prosím ty co čtou aby komentovali :) abych věděla jestli má cenu to psát :D Díky moc :)*
*TOMMY*
Podívám se na displej mobilu. Tři ráno. Jsou tři ráno! Vážně jsem tu seděl v dešti celou noc? Asi jo, můj čas ubíhá překvapivě rychle, zvlášť když myslím na něco nepříjemného. Dnes v noci to byl můj otec. V podstatě vždycky bylo téma mých špatných myšlenek můj otec. Slovo otec se mi příčí dokonce i v mysli, po tom co udělal. Opravdu lidi nechápu. Moje matka věděla o mém nadání už od dětství. Nevyděsilo ji to, jen mi řekla, ať to radši neukazuju tátovi. Můj otec je zapřísáhlý křesťanský fanatik (Omlouvám se všem křesťanům (; ), naštěstí se tohle neúřeneslo i na mě. Když mi bylo asi patnáct, měl jsem složité období. Bál jsem se mu říct co jsem zač, i to že jsem gay. Jenže pak mi to začalo být jedno. Oznámil jsem mu, že jsem na kluky a ukázal mu, co umím s vodou. Od mala jsem se opravdu zdokonalil. Ale on ve mně 'zřel ďábla' a vyhodil mě z domu. Od té doby jsem mírně zdrženlivý co se týká mého nadání. Nikomu to neříkám. Žiju sám, jen občas mi přijde na účet malá částka od matky. Potřesu hlavou, rychle vstanu a prohrábnu si své odbarvené blonďaté vlasy. Podívám se k obloze a vydám se k domu.

*ADAM*
Zamžourám očima a přetočím se. Opřu se o jeho hrudník. Je tak příjemně horký! ,,Lásko?" Zamumlám. ,,Hmm?" Zamručí z polospánku Sauli. ,,Jdu se osprchovat a udělat nám snídani. Nějaký speciální přání?" Zeptám se. ,,Buď brzo zpátky," usměje se na mě a podepře si hlavu rukou. Bože je tak sexy! Pohladím ho po tváři a on se opře do mé dlaně. Vyskočím z postele a odejdu do koupelny. Po hygieně se nalíčím a učešu, zjednodušeně řečeno ze sebe udělám člověka. Seběhnu schody dolů do kuchyně a kouknu z okna. Zjistím že venku svítí sluníčko a usměju se. Konečně teplo a oheň, i když 150 milionů kilometrů vzdálený.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je lepší Adommy nebo Aduli? :))

Adommy 66.7% (50)
Aduli 33.3% (25)

Komentáře

1 Karin Karin | 16. října 2012 v 19:42 | Reagovat

Ja myslela že to bude Tommy a ne Sauli.

2 LambertGirl LambertGirl | Web | 18. října 2012 v 6:41 | Reagovat

[1]:  To přijde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama