I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Elements - 3. kapitola

12. října 2012 v 21:53 | LambertGirl |  Elements
Hey guys! Další část Elements...
Enjoy!
*ADAM*
Zrovna si dodělávám líčení, když se mi kolem pasu ovinou cizí ruce a za mnou se ozve důvěrně známý hlas:,,Bože, jseš tak strašně sexy!" Pousměju se a pokračuju v práci. Na sobě mám to, co mi podle Sauliho nejvíc sluší. Jemně ještě jednou obtahuji oči linkou a otáčím se na něj. Má obyčejné tričko a džíny, ale stejně vypadá skvěle. ,,Nikdy jsem nepochopil proč si svítíš svíčkama," pronáší. Pokrčím rameny a ještě se naposledy shlédnu v zrcadle. ,,Jdeme?" Ozvu se. ,,Jasně!" Uličnicky se zašklebí a zatahá mě za ruku. Políbím ho a vyrazím ven. Venku zamířím k černému Mustangovi zaparkovanému před domem. S penězi jsem nikdy neměl problém. Nastartuji a když Sauli konečně sedí na místě spolujezdce, vyrážím do centra LA. Neonový nápis na dveřích hlásá GEY Bar. Beru Sauliho za ruku a vcházím dovnitř. Sedáme si k baru a objednáváme si pití. Pomalu se rozhlížím po baru. Nikdo známý. Mé oči se ale zastaví na klukovi sedícím na opačném konci baru. Má blonďaté vlasy, na jedné straně zkrácené a glam-rockové oční linky. Je strašně roztomilý, vlastně nejhezčí chlap v baru. Vtom zvedá hlavu a jeho pohled se stáčí mým směrem. Upře na mě svůj pohled.

*TOMMY*
Po dni stráveném u telky na gauči s mísou popcornu v náručí opravdu potřebuju nějakou akci. Když si vybírám oblečení do klubu, hlasitě zívnu. Proto si dávám rychlou studenou sprchu. Voda mě zbavuje únavy z toho hrozně slunečného dne. Dodává mi energii. Vylezu ze sprchového koutu, osuším se a obléknu, do ruky popadnu tužku na oči a přistoupím k zrcadlu. Po nalíčení a učesání se podívám do zrcadla a pronesu: ,,Dnešní noc nestrávíš sám," super, teď si tu povídám se zrcadlem... Radši si tedy vezmu klíče, bundu, mobil a peníze a vypadnu ven. Nadechnu se chladého večerního vzduchu a zamířím k nejbližšímu baru. Když vcházím dovnitř, všímám si luxusního černého auta, parkujícího před barem. No jo, někdo má holt o luxus postaráno. Sedám si dovnitř ke vzdálenější straně baru, odkud mám dobrý výhled na dveře. Objednávám si něco k pití a dívám se na displej mobilu. Když zvednu hlavu, pohled mi padne na řidiče toho luxusního auta. Je vysoký, černovlasý a... nebezpečný. Otřesu se. Je cítit ohněm. Každá buňka jeho těla křičí, že je můj pravý opak. Pak se zahledím do jeho šedomodrých očí a dochází mi, že je taky zatraceně přitažlivý. Sleduju, jak se táčí na svého blonďatého společníka, něco mu oznamuje, zvedá se a odchází směrem k toaletám. Můj rozum by mě nejspíš donutil zůstat sedět, jenže můj šestý smysl ve spojení s mým nadáním je prostě silnější. Zvedám se a pomalu kráčím za ním.

*ADAM*
Drobný blonďáček mi chvíli upřeně hledí do očí. Rychle zamrkám a otočím se na Sauliho. ,, Musím na záchod," zamumlám a zvednu se. Potřebuju si pročistit hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je lepší Adommy nebo Aduli? :))

Adommy 66.7% (50)
Aduli 33.3% (25)

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 12. října 2012 v 23:09 | Reagovat

Honem další! xD

2 Karin Karin | 16. října 2012 v 19:48 | Reagovat

Copak se bude dít?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama