I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Elements - 5. Kapitola

15. října 2012 v 19:34 | LambertGirl |  Elements
Hey guys! Tak jo, přiznávám, v týdnu to přibývá trochu pomaleji, ale o víkendu to zase bude denně! Dnešní díl nám nastavuje Adama v trošičku crazy světle :) je prostě z Tommyho blázen :D. Sice nevím kolik lidí to čte, potřebovala bych takový ten Toplist. Ale moc díky Zuzu, která povídku čte a komentuje :)) Díky Zuzu!
No, to je asi všechno k tomuhle dílu tak Enjoy!
*LambertGirl

*TOMMY*
Líbat ho je tak... spalující! Od našich rtů stoupají oblaka páry. No jasně, co se asi tak stane když spojíte vodu a oheň! Chvíli stojí jak přibitý na místě, ale po chvíli mi začíná polibek oplácet. Jednou rukou mi zajíždí do vlasů a druhou lačně přejíždí po zádech.Obejmu ho kolem pasu a jednou rukou ho chytnu za vlasy. Vím že se mu to líbí, cítím to z toho, jak se k němu tisku, na břiše poznám, že je vzrušený. Najednou jeho tělo celé ztuhne a jemně mě odstrčí. ,,Mám přítele," namítá. ,,Jasně, promiň, no... Jsem Tommy," zamumlám rozpačitě. ,,Adam," odpovídá černovlasý kluk. ,,No a... Když zapomeneme na tuhle poněkud trapnou scénu, můžem být kámoši?" Zeptám se opatrně a bojím se záporné odpovědi,,No jasně! Takovou možnost neodmítnu! Potřebuju mít mezi kámoši člověka, který ví, co jsem zač," pousměje se. ,,Tvůj kluk to neví?" Divím se. ,,Sauli? Ne, myslel by si, že jsem zrůda," zavrtí hlavou. ,,Já si to nemyslím," zasměju se a jemu v očích zatančí hravé jiskřičky. ,,Vrátíme se zpátky?" Otáže se. Trochu posmutním, ale doufám, že to na mě není poznat. ,,Určitě. Tvůj kluk čeká," věnuju mu sladký úsměv a otočím se ke dveřím.

*ADAM*
Bože, jeho polibky jsou tak opojné! V prvních chvílích polibku jen zkoprněle stojím a snažím se vstřebat dokonalost toho okamžiku. Pak mu ale vycházím vstříc. Začínám ochutnávat jeho rty, jeho jazyk, vnitřek úst. Ta chuť je tak dokonalá. Vím že už nikdy, nikdy, nikdy nic takového neochutnám Stoupá od nás spousta páry. Je jí fakt hodně, kolem nás to pomalu vypadá jak v sauně. Svěle do sebe zapadáme, jednou rukou mu vjedu do vlasů, on mě naoplátku zatahá za ty mé. Zasténám mu do rtů a druhou rukou ho hladím po zádech. Položí paži kolem mého pasu a přitiskne se ke mně. Do reality mě vrací až pnutí v mých kalhotách. Prudce otevřu oči a jemně ho odstrčím. ,,Mám přítele," připomínám částečně jemu a částečně sobě. ,,Jasně, promiň, no - jsem Tommy," omlouvá se rozpačitě. On se ještě omlouvá! Je tak rozkošný. ,,Adam," slyším svou vlastní odpověď. Mírně se pousměje a opatrně říká: ,,No a... Když zapomeneme na tuhle poněkud trapnou scénu, můžem být kámoši?" Proboha aspoň to, když už nic víc! Podávám mu kladnou odpověď i s logickým odůvodněním a on povytáhne jedno obočí spolu s jedním koutkem nahoru. ,,Tvůj kluk to neví?" Sakra, nedochází mu, že mě to svádí víc než jeho rty, který jsou tak krásně hebký a... Dost! Mysli na něco jinýho Adame! Třeba... Třeba na Sauliho. Sauli! ,,Sauli? Ne, myslel by si, že jsem zrůda," posmutním trochu. ,,Já si to nemyslím," uchechtne se a já mu věnuju úsměv. Obecně s moc často nesměju, ale na tohohle kluka se směju pořád! Jak to kruci dělá? ,,Vrátíme se zpátky?" Ptám se rychle. V baru vedle Sauliho by moje uvažžování mělo být poněkud smysluplnější. Všímám si, jak mu poklesla ramena. ,,Určitě. Tvůj kluk čeká," mile se usměje a zamíří ke dveřím. Ve dveřích se na mě otočí a pokyne mi hlavou. ,,Nebo mám jít sám?" Zvedne opět jedno obočí nahoru. ,,Ne!" Skoro vyběhnu ze zapařené místnosti ven a zamířím k baru s Tommym v patách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je lepší Adommy nebo Aduli? :))

Adommy 66.7% (50)
Aduli 33.3% (25)

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 16. října 2012 v 17:09 | Reagovat

Nemáš zač ;)
Jinak pokud mi na email zuzulambert13@seznam.cz pošleš svoje heslo, ten toplist ti udělám ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama