I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Elements - 6. Kapitola

19. října 2012 v 22:49 | LambertGirl |  Elements
Takže lidi, tenhle díl je tak trošku krátký a o ničem, ale moje spisovatelství zažívá krátkou krizi. Ale mám vymyšlený námět pro další povídku :)) No nic, Enjoy!
*ADAM*
,,Sauli! Chci ti někoho představit! Tohle je Tommy, můj kámoš." Potřese Saulimu rukou a usměje se. ,,Odkud se znáte?" Položí Sauli zrádnou otázku. ,,To už je dávno! Dlouho jsme se neviděli!" Vyhrknu rychle. Střelím po Tommym pohledem a ten nevinně přikývne. Sice to není odpověď na Sauliho otázku, ale dál se naštěstí neptá. ,,To je fajn. Aspoň budeš mít společnost! Zrovna mi volali z práce, musím odejít," pousměje se na mě smutně. ,,Cože? Teď v noci?" Divím se. ,,Jo. Asi toho šéfa zabiju!" Zamračí se a zytne ruce v pěsti. ,,Ne, to nedělej, prosím. Budu v dobrých rukou," zasměju se lehce, i když je mi to líto. ,,Fajn. Měj se. Ahoj, Tommy!" Rozloučí se a vtiskne mi lehkou pusu. ,,Čau," pronese Tommy mírně nepřítomným tónem. Když Sauli odchází, otáčím se na Tommyho. ,,Co budem dělat teď? Ani trochu se mi nechce domů!" Postěžuju si, i když z tohohle klubu chci co nejrychleji vypadnout. ,,Co takhle noc živlů?" Navrhne teatrálním hlasem, já se neudržím a začnu se smát. ,,Ne, fakt! ukaž mi co umíš s ohněm!" ,,Fajn," pronesu pomalu, pochybující o jeho duševním zdraví. Zaplatím účet za nás oba a vycházíme do noci. ,,A teď. Kde seženeme oheň?"

*TOMMY*
Když mi představuje toho Sauliho, něco se mi na něm nezdá. Prostě... Nevím, připadá mi divnej. Ale asi jenom žárlím. Potřásám mu rukou a snažím se usmát. Pak se Sauli ptá, odkud se s Adamem známe a ve mně hrkne. Naštěstí má Adam připravenou pohotovou odpověď, kterou potvrzuji kývnutím hlavy. Opět začínám zkoumat, co se mi sakra na tom blonďatém klukovi nelíbí. Ne že by neměl hezký obličej, jenom... jeho oči! Jsou zlé. Prostě a jednoduše zlé. Prostě to není žádný neviňátko. A Adam to neví. Jak by mohl, je zamilovaný. Okrajově vnímám, jak Sauli oznamuje, že odchází a trochu mi to přidá na náladě. ,,Čau," loučím se a sleduju, jak dává mému černovlasému hezounovi polibek. V tu chvíli se ve mně vařík rev! Tím to je, protě žárlím, není s ním nic v nepořádku. Když opouští bar, začínám opět vnímat okolí. Když se Adam ptá, co budeme dělat, dostávám skvělý nápad ,,Co si udělat noc živlů?" Pronáším dramatickým tónem a Adam se začíná chechtat jako šílenec. ,,Ne, fakt! Ukaž mi co umíš s ohněm!" Upřesním a sáhnu rukou do kapsy, abych se ujistil, že tam zapalovač pořád je. ,,Fajn," s lehkým úsměvem na tváři platí účet a my vycházíme ven. ,,A teď. Kde seženeme oheň?" Ptá se a já vytahuji zapalovač. Vypadá poněkud překvapeně a zaraženě se ptá, co dělá zapalovač u 'vodního člověka'. ,,Nosím ho pro všechny případy s sebou. Kdybych chtěl třeba podpálit nějakou vládní budovu," hodím mu zapalovač. Okamžitě se objevuje plamínek. ,,Moc toho neumím. Většinou jenom přidávám nebo ubírám na intenzitě," přiznává a plamínek se trochu rozroste, hned nato se zase zmenší. Pak se stane naprosto neuvěřitelá a pro mě nepochopitelná věc a plamínek se zbarví do karmínově ruda, pak do modra a zpět do tlumeně oranžové. Zalapám po dechu a Adam se široce usměje. ,,Asi neumíš změnit barvu vody, co?" Dobírá si mě a já se směju: ,,Ne, ale umím plno jiných věcí. Pojď," beru ho za ruku a táhnu ho přes jeho protesty k řece.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je lepší Adommy nebo Aduli? :))

Adommy 66.7% (50)
Aduli 33.3% (25)

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 20. října 2012 v 14:32 | Reagovat

Jsem zvědavá, co umí Tommy!

2 LambertGirl LambertGirl | Web | 20. října 2012 v 15:28 | Reagovat

[1]: Chtěla jsem to nacpat do jedné kapitoly, ale pak jsem to radši nechala tak, jak to je :)) Možná to sem stihnu dát ještě dneska ;)

3 Karin Karin | 21. října 2012 v 23:04 | Reagovat

Doufám že Tommy neuděla potopu.

4 LambertGirl LambertGirl | Web | 22. října 2012 v 19:59 | Reagovat

[3]: To by Adam nepřežil xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama