I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Elements - 8. Kapitola

26. října 2012 v 20:40 | LambertGirl |  Elements
Hey guys! Užijte si víkend. Je tady další část Elements! No, tak trošku díl o ničem, ale už dřív jsem vám říkala, že můj mozek a moje inspirace si asi vzali dovolenou nebo já fakt nevím :((
No nic, Enjoy!
*ADAM*
Když se ráno probouzím, bolí mě hlava, že bych nejradši skočil z okna, jenom aby to přestalo. Místo tohoto osvobozujícího činu ale jen velice pomalu a opatrně vstávám z postele a snažím se, abych nevzbudil Sauliho, který spokojeně oddechuje vedle mě. Potácím se do koupelny a pohlédnu na sebe do zrcadla. Bože, to je něco hroznýho! Pomyslím si při pohledu na své rozcuchané vlasy a rozmzaný makeup. S uspokojením proto lezu do sprchového koutu a bez ohledu na svou nechuť k vodě a na své oblečení na sebe pouštím ledovou vodu. Můj organismus je pár chvil poněkud vyvedený z míry, ale pak se mě zmocňuje třesavka. Vylézám ven a převlékám se do suchého oblečení. Když je mi trochu tepleji, jdu dolů do kuchyně a vařím si čaj. Jak tak sedím, usrkávám čaj a pomalu se zbavuji bolesti hlavy, přišourá se dolů Sauli. "Co že jsi vzhůru?" Diví se a já se mu nedivím. Většinou nemám moc možností vidět jeho spící obličej, budí se tak o hodinu dřív než já. "Trochu mě po včerejšku bolela hlava," pousměju se. "Trochu? Ty bys kvůli malé bolesti hlavy nevylezl v neděli z postele ani v devět! Ten Tommy musí být ale číslo!" Zazubím se na něj. Má mě prostě přečteného. "Máš pravdu! Je neděle! Co takhle relaxační den?" Navrhuji. "Jasně, moc rád. Jenom se osprchuju." Vydá se do koupelny. Mezitím co se sprchuje se stíhám nalíčít, učesat a obléct si něco pohodlného, ale dobře vypadajícího. "Co se děje? Myslel jsem, že si děláme relaxační neděli!" Diví se, když vidí, že se chystám ven. "Taky jo! Něco na sebe hoď, jdem se flákat do parku!" Objasňuju, jak vidím relax já. Trochu mu poklesnou koutky, ale jde se taky nachystat.

*TOMMY*
Bože, zase slunečno. Frustrovaně si přikryju hlavu polštářem a zavrčím skrz něj na sluneční paprsky, které se prodraly do mého pokoje. Začínám si zase pohrávat s představou stěhování, třeba takový stát Washongton, tam pořád leje. Rychle od svého nápadu ale upoštím, včera bych se toho sice nevzdal tak snadno, ale dneska... Konečně mám v LA nějaký pořádný důvod pro to, abych tu byl. Kamaráda! Kamaráda? Není to náhodou trošku jinak? Ptá se mě otravný hlásek v zadním koutku mé hlavy. "Ne, Adam je kámoš!" Říkám nahlas. Super, můj blbej mozek mě dovedl k samomluvě. A ty bys náhodou nechtěl, aby to bylo jinak? Pokračuje ten hlas, asi mi ten včerejší chlast vlezl na mozek nějak ví, protože pokračuju v samomluvě: "Náhodou jsem rád, že tu mám kámoše. Parťáka," dodávám, ale ěstí udeřím do zdi. Můj hloupej mozek má pravdu! Tak proč si to nepřiznat? Líbí se mi, má hezký oči, hezký vlasy, skvěle líbá a bože, ten zadek... Ale má něco, co já ne a co mi kazí tu možnost být s ním. Má kluka. Toho Sauliho nebo co. Moc americky to teda nezní. Povýšeně si pro sebe odfrknu, no jo, jsem pokrytecký vlastenecký američan, tohle si klidně taky přiznám! Koho by sakra kdy napadlo, že se voda s ohněm tak přitahujou! Teda, nevím jak to má oheň s vodou, ale on sám vodičku teda dokonale rajcuje! A hodně. Potřesu hlavou, až mi blonďaté prameny mých vladů spadnou do očí. Zase sebou plácnu do peřin a vrátím se k úvahám o Adamovi. Jako bych teď mohl myslet na něco, nedej bože na někoho jiného. Za chvíli spokojeně oddechuju a dospávám to, co jsem ztratil za posledních pár nocí. Prostě neděle jako obvykle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Je lepší Adommy nebo Aduli? :))

Adommy 66.7% (50)
Aduli 33.3% (25)

Komentáře

1 Karin Karin | 26. října 2012 v 20:52 | Reagovat

Těším se na pokračovaní Tommy ma pěkně zamotanou hlavu.

2 LambertGirl LambertGirl | Web | 26. října 2012 v 20:54 | Reagovat

[1]: Je z toho trošku na prášky :) taky jsem si to říkala, když jsem to psala :)

3 Zuzu Zuzu | Web | 26. října 2012 v 22:12 | Reagovat

Chudák Tommy, úplně mu rozumím :D

4 LambertGirl LambertGirl | Web | 26. října 2012 v 23:12 | Reagovat

[3]: No, trošku z toho magoří :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama