I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

You Are My Miracle – I. Kapitola

25. října 2012 v 22:26 | LambertGirl |  You Are My Miracle
Hey guys! Tady je první kapitola You Are My Miracle! Jak už jsem řekla, je to tak trochu remake Eragona :) Možná se mi povede udělat i obrázek, tak doufejte ;)
Enjoy!
"Adame! Pojď sem!" Zavolal muž z malé místnosti, které patřilo oslovení kuchyně. Nacházeli se v ní dva muži, jeden mladý, široce stavěný a zjevně silný, druhý poněkud starší, ne nepodobný mladšímu, který měl velice vypracované ruce a vypadal, že to umí dobře s kladivem. Kovář a jeho syn čekali na Adamův příchod.
"Přeješ si strýci?" Otázal se černovlasý mladík, vyšší než zbylí dva. Rozhlédl se po stroze vybavené místnosti a povzdechl si. Věděl, proč tu byl. Zase neměli co jíst.
"Musíš se vydat na lov. Jak víš, jsme v poněkud špatné finanční situaci, nemůžeme si proto kupovat od Angaidha tolik masa, kolik potřebujeme. Tvé schopnosti musíme využít, to doufám chápeš," Promluvil starý muž a odkašlal si. Obyčejně tolik nemluvil.
"Jistě strýci. Půjdu do hor a obživím nás. Půjde Catan se mnou?" Otázal se mladý muž a ohlédl se na svého bratrance.
"Promiň, bratránku. Našel jsem si práci. Zůstávám, ale víš, že mě lovy s tebou vždy bavily." Omlouval se muž s plavými vlasy a s jasnýma hnědýma očima. Byl pravý opak svého černovlasého modrookého bratrance, jediná jejich podobnost byla v mohutnosti jejich postavy.
"Musím se chystat na cestu. Pokud mě omluvíte…" Zamumlal Adam a odkráčel do svého pokoje.

***
Adam se přikrčil v křoví. Šedomodrýma očima sledoval malou srnku. Tohle stádo sledoval již něco málo přes týden a doufal, že se mu to dnes vyplatí. Sundal ze zad luk, vložil do tětivy šíp a natáhl ji. Přiložil si palec pravé ruky na tvář, tohle byl tak přirozený pohyb, že si ho ani neuvědomoval. Pomalu povoloval prsty pravé ruky, když se ozvala rána. Adam se lekl tak, že v posledním zlomku vteřiny před vypuštěním šípu ruku vykolejil ze správného směru a šíp vyletěl mimo terč. Celé stádo najednou začalo utíkat, skákali jeden přes druhého, ale všichni chtěli to samé - dostat se pryč od nebezpečí. Adam zaklel a podíval se k místu, odkud rána vycházela. Viděl pomenší kráter na palouku, kde stádo nocovalo. Sebral odvahu a udělal pár kroků směrem ke spálené trávě na zemi. Uprostřed kráteru ležel kámen. Sametový, černý kámen, velký asi jako Adamova pěst. Když se Adam odhodlal k pohybu, natáhl ruku a dotkl se jej, byl teplý a měl podivně jemný povrch. Pokrčil rameny a kámen zabalil do svého batohu. Protřel si oči a s pocitem porážky se vydal na cestu z hor zpět do vesnice Aldeia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které verze songů od TH jsou lepší?

Německé :)) 26.2% (11)
Anglické ;) 16.7% (7)
Záleží jak které songy :D 57.1% (24)

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 25. října 2012 v 23:21 | Reagovat

Chudák, nebude mít co jíst =(
Honem další =)

2 Karin Karin | 25. října 2012 v 23:24 | Reagovat

Čekam na pokračovaní.

3 LambertGirl LambertGirl | Web | 26. října 2012 v 7:33 | Reagovat

[1]: :D vynasnažím se!

[2]: Bude!

4 Extasy Extasy | Web | 26. října 2012 v 7:53 | Reagovat

Ve PhotoFiltre:-) Jsem ráda, že se ti povídka líbí, asi bych se někdy měla pustit do tvojí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama