I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

You Are My Miracle – IX. Kapitola

30. listopadu 2012 v 20:13 | LambertGirl |  You Are My Miracle
Hey guys! Já jsem se teď dívala na tenhle blog a úplně jsem se zhrozila! Poslední díl YAMM jsem sem dávala někdy... No na začátku listopadu! To je děsný! Asi bych se měla polepšit... :P No nic, omlouvám se, tady je další! :D
Enjoy! ;)*

Adame, vstávej. Máš se jít ohlásit k Demetriovi.
A to je zase kdo? Adam se otráveně zvedal z postele a hledal vhodné oblečení.
To je jejich vůdce. No prostě ten černej.
Aha, fajn. Budu tam co nejdřív. Ať mě čeká.
Nechceš se nejdřív nasnídat? S Tommym? Ten na tebe taky čeká, ušklíbl se drak a Adam si povzdechl.
A co ten... Demetrius? Řekneš mu, že se potřebuju najíst?
Jasně, spolehni se. Adam věděl, že ho Miracle nezklame, teď jenom ta snídaně s Tommym. Pořád se nemohl dost dobře vzpamatovat z toho, co se stalo včera. Co když si to jeho roztomilý elf rozmyslel a chce mu jenom říct, že bude lepší se nevídat? No tak to prostě přežiju, odpověděl si Adam na svou otázku a vydal se k jídelně, i když věděl, že něco takového by nepřešel jen tak snadno.
"Ahoj!" Vítal ho už z dálky Tommy, čekající před jídelnou.
"Ehm, čau," ošil se nervózně Adam, ale pochybnosti z něj odpadly, jakmile k němu ten prcek udělal pár kroků a chytil ho za ruku. Tommy se natáhl na špičky a vtiskl Adamovi polibek na rty.
"Tommy? Myslíš, že by bylo dobře, kdyby se to dozvěděli ostatní? Jako tvůj bratr a tak," zaváhal Adam, i přes motýlky ve svém břiše.
"Ale, mého bratra vem čert. Teď jsme jenom ty a já," zašeptal Tommy se rty těsně u Adamova ucha a on se zatřásl vzrušením.
"Počkej," třesoucím se hlasem ho zastavil lidský mladík.
"Proč?" Zavrněl elf a pohladil Adama po břiše.
"Protože se mám najíst, s tebou, a pak jít k tomu Demetriovi nebo jak se to jmenuje."
"Tak fajn," poraženě vydechl Tommy a za ruku ho vedl do jídelny, kde už na ně čekala vydatná snídaně. Usedli proti sobě a dali se do jídla. Občas se pod stolem nenápadně dotkli nohama nebo po sobě vrhli něžný pohled. Adam najednou prudce vstal od už prázdného talíře a nervózně zamnul dlaněmi.
"Jak vypadám?" Zeptal se.
"Přece jenom, jdu na audienci k vůdci, tak bych podle toho měl vypadat."
"Vypadáš úchvatně, zlato." Povzbudil ho Tommy a jeho milé oslovení mu dodalo potřebnou sebedůvěru na setkání se zjevně důležitým člověkem. Zhluboka se nadechl, natáhl do plic značné množství vzduchu, až se celý nafoukl a vzduch opět hlasitě vyfoukl. Tommy vyprskl smíchy, Adamovo počínání mu připadalo hrozně komické.
"Tak počkat. Kam mám vlastně jít? Nikdo mi to neřekl, takže nevím, kde se ta jeho kancelář, nebo co, nachází." Pokrčil Adam rameny a Tommy se rozesmál ještě víc.
"Pojď," rozešel se volným krokem k širokému schodišti, vedoucímu dolů a Adam napjatě polkl. Neměl uzavřené a tmavé prostory rád, vydržel v téhle hoře jen díky tomu, že věděl o 'východu', který včera s Tommym a Miraclem použili.
Ale no tak, Adame, neboj se, je to jenom pár metrů pod zemí, povzbudil ho Miracle a Adam se přece jenom vydal po schodech dolů. Tam, v prostorné místnosti, na ně už čekal onen černoch, vůdce Temných.
Ach tak, už chápu to jméno, Temní, ušklíbl se v duchu Adam a Miracle pobaveně vyfoukl obláček kouře.
"Přál jste si mě vidět, pane?" Následoval Tommyho příkladu a hluboce sklonil hlavu.
"Oh, ano, přál, ale co tady děláš ty, Thomaëli?" Zmateně se optal muž, tedy Demetrius.
"Je tady se mnou, pane," rychle odpověděl Adam. Tmavý muž se na ně zkoumavě podíval, ale dál to neřešil.
"Hmm, dobrá, stejně jsem potřeboval mluvit i s ním, tak budiž. Takže, pánové, naskytla se nám poněkud ožehavá situace. Obdrželi jsme anonymní zprávu o útoku na Temné. Blíží se sem králova armáda, a protože ani ty ani tvůj drak, Miracle, pokud jsem správně informován, jste doposud nebyli vycvičeni k boji, potřebuji, aby se tak stalo co nejdříve. Nepřátelé se sice ještě nevypravili, pokud jsou zprávy našich informátorů správné, ale přesto byste měli vyrazit na cestu co nejdříve."
"Na cestu, pane?" Otázal se Adam, mírně vyvedený z míry.
"Ano, na cestu. Pojedete do elfského města Magicals a tady pan Thomaël je bohužel jediný, který zná cestu a nepotřebujeme ho tady tak nutně jako ostatní elfy," vrhl po Tommym omluvným pohledem, ten ale nevnímal okolí, poněkud rozostřeným pohledem se díval kamsi do prázdna.
"Jistě, pane. Kolik času máme na přípravu?"
"Byl bych rád, kdybyste zítra ráno vyrazili. Zvládnete to?"
"Určitě. Mohli bychom už jít, abychom se stihli připravit a všechno," usmál se Adam na Demetria, který je gestem propustil Tommy stále vypadal trochu duchem nepřítomný, takže ho Adam vytáhl za ruku ven.
"Co se děje, Tommy?" Lusknul mu prsty před obličejem a elf rychle zamrkal.
"Já... nevím, jestli tam chci jet," zamračil se Tommy.
"Třeba mě přijmou špatně, třeba mě vůbec nepřijmou a co teprve až se o mně dozví tu další věc, chápeš, tohle." Zadíval se Adamovi do očí a políbil ho. Adam slastně zavřel oči a polibek prohloubil. Pak se pomalu odtáhl a zeptal se: "To asi bude problém, co?" Zamračil se nešťastně a pohladil Tommyho po tváři.
"No a co, to je fuk, ne? Je to můj život a já vím naprosto přesně, co jsem si vybral. A nějaká vhodná elfská dívka pro následníka trůnu to není," ušklíbl se.
"Cože? Vhodná elfská dívka?" Zhrozil se Adam a vydal se ruku v ruce s Tommym po schodech nahoru.
"No, vybírali mi i elfskou holku vhodnou pro mé postavení. Aby jakože byla vládkyně se mnou."
"Mám začít žárlit?" Otočil se na něj Adam a vykulil oči. Tommy se rozverně zazubil a objal ho.
"Of course not, they were just trying," odpověděl mu se smíchem a Adam ho pevně stiskl v náručí.
"So it's okay, I guess." Pohladil ho po tváři a Tommy si opřel obličej do jeho dlaně.
"Jdeme, musíme se připravit na cestu."
"Pravda. A sice nevím, jak si Demetrius myslel, že se přepravíme, ale předpokládám, že Miracle bude vhodný dopravní prostředek."
Hele! Všechno slyším! A nelíbí se mi to. Nejsem nějaký neživý dopravní stroj či co. Ohradil se drak, ale souhlasil s tím, že je do Magicals donese. Adam s Tommym se mezitím vydali nahoru, do dračí síně, aby si mohl Adam sbalit těch pár věcí, které s sebou měl. Pár kusů oblečení, nějaké osobní věci, které si dovezl ještě z vesnice Aldeia. Pak se společně vydali do Tommyho pokoje. Byla to prostorná místnost s velkou postelí se světle zeleným přehozem. Na stěně visel překrásný luk ze světlého a zjevně pevného, ale poddajného dřeva.
"Krásný luk. No jo vlastně, kde je můj luk?" Zarazil se Adam s pohledem upřeným na tak elegantní zbraň.
"Tvoje zbraň bude asi mezi ostatními zbraněmi Temných. A k mému luku, díky, každý elf si, pokud je připraven, vyzpívá svůj luk sám ze stromu. Někdy v té době, kdy je přijat mezi dospělé. Chápeš, tradice, obřady, bla bla bla a tak dále. Prostě nuda," zjednodušil Tommy a sundal luk ze zdi.
"Zavedu tě do zbrojnice, chceš?" Adam kývnul a Tommy se, s již sbalenými věcmi, vydal ke dveřím. Pak se natáhl, aby mohl chytit druhého mladíka za ruku a vytáhl ho ven. Prošli krátkým tunelem, ve kterém se Adam necítil zrovna nejlíp, ale v pořádku dorazili až do oné zbrojnice. Adam ji rychle shlédnul očima a našel svůj luk. Proti Tommyho zbrani vypadal jako dětská hračka. Povzdechl si, ale když Tommy viděl, že jeho pohled směřuje ke světlému luku, pohladil ho povzbudivě po rameni.
"Nedělej si starosti, pokud jedeme do Magicals, naučíš se tolik technik kouzlení, že si vyzpíváš mnohem lepší luk než mám já." Pak ho k sobě otočil a stoupl si na špičky, aby dosáhl na jeho rty. Adama pořád nepřestávala fascinovat ta chuť, nemohl se jí nabažit. Tak sladká a čistá a elfská a vůbec nejúžasnější na světě. Pomalu a líně prozkoumával jazykem jeho ústa, občas se jakoby náhodou dotkl svým toho druhého. Mezitím hladil Tommyho po zádech a probíral se jeho hebkými vlasy. Ten ho na oplátku objímal kolem krku a přemýšlel o tom, jaký by byl jeho život, kdyby ho nezajal ten hajzl Shade a tudíž by ho Adam nemohl zachránit. Určitě by nebyl tak úplný, tak dokonalý, jako teď. Pomalu se o kousek odtáhl, ale zůstával natolik blízko Adamovi, že se jejich dech mísil dohromady.
"Miluju tě." Pronesl Adam šeptem a ještě jednou se lehce dotkl Tommyho horkých rtů.
"Já tebe víc," zasmál se tiše do jeho úst elf a neochotně poodstoupil o pár kroků zpátky.
"Víš, říkal jsem si, jaké by to bylo, kdybych se nedostal k Shadeovi," zamyšleně si prohrábl blond vlasy a zamrkal.
"Ne že bych ti to přál, ale to by nebyl život. Aspoň ne pro mě, teda." Zhrozil se Adam.
"Však pro mě taky ne," usmál se Tommy a zeptal se: "Říkal ti někdo, jak se dá pomocí kouzel dorozumívat na dálku?" Adam zavrtěl hlavou a Tommy si povzdechl. Pak zamumlal něco ve smyslu, že dnešní vláda by se měla střílet, ale zářivě se na Adama usmál a začal vysvětlovat.
"Potřebuješ k tomu jakoukoliv rovnou plochu, nejlépe zrcadlo, ale postačí i kaluž vody. No, správně se tomu říká nazírání, takže kouzlo pro nazírání je Dreamirror, pokud ale chceš s dotyčnými na obraze i mluvit, musíš použít Speaking Dreamirror a musíš myslet na toho člověka, chápeš, abys navázal spojení s ním a ne s někým na druhé straně planety." Tommy vrhl po Adamovi tázavý pohled, jako jestli to chápe. Odpovědí mu bylo pokývnutí hlavou a úsměv.
"Of course, got it, Dreamirror," zazubil se Adam a pobídl ho, aby pokračoval.
"No a takhle se domluvíš s Demetriem, teda spíš ne přímo s ním, ale s jeho dcerou Naomi. Je to naše spojka, jako mezi Temnými a okolím."
"Jasně, teď už jenom počkat do rána a můžeme vyrazit."
"No jo, ale já pořád nevím. Co když mě vykopnou z Magicals s tím, že už se tam nemám vracet? To bude děsný," zafňukal Tommy a schoval obličej do Adamova ramene. Ten mu ovinul paže kolem pasu a šeptal mu slova útěchy. Tommy popotáhl nosem a odtáhl se.
"Jo. Bude to fajn."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje příběhy?

Jasně!
Hmm, nic moc...
Ne, je to hnus

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 30. listopadu 2012 v 22:07 | Reagovat

popravdě jsem úplně nepochopila, proč by měli Tommyho vykopnout z toho města?

2 Karin Karin | 30. listopadu 2012 v 22:10 | Reagovat

Doufám že to přežijí ve zdravý.

3 Elle Ratliff Elle Ratliff | Web | 1. prosince 2012 v 7:41 | Reagovat

Wow! :)
Ti dva jsou spolu taak rozkošní!! ♥♥
Super kapitolka ;)
Už jsem mooc zvědavá co bude v tom městě :)

4 LambertGirl LambertGirl | Web | 1. prosince 2012 v 8:12 | Reagovat

[1]: No já vím Zuzu, je to takové nejednoznačné, ale to přijde :)
[2]: Neboj Karin ;)
[3]: Díky moc Elle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama