I wanna lose my mind, like a maniac

Líbí se ti moje psaní a nevadí ti 1D? So C'mon! → We have to tell them

I'm followed by Mr. Hangover (Shin) and Perrie Edwards!

Best Present Ever

24. prosince 2012 v 8:00 | LambertGirl |  Jednodílné Adommy
Hey guys! Krátká vánoční povídka. Tenhle článek je přednastavený, takže pokud už Tommy nemá fialové vlasy, omlouvám se! Psala jsem to v době, kdy je měl fialové stejně jako Adam měl blonďaté xD A mimochodem, vím že spolu už tahle parta není, ale mně se to líbí, tak pšt :D
Enjoy and Merry X-Mas! :)*

¨

Bylo 23. prosince, předvánční večer. Seděl jsem na lavičce a kolem mě padal sníh. Cítil jsem se osaměle. Bylo to už pár týdnů, co jsme se pohádali a od té doby jsem ho neviděl. Nezvedal mi telefon ani mi neodpovídal na zprávy. Povzdechl jsem si, prohrábl své neurčitě blonďaté vlasy, vstal jsem a sunul se domů. Stýskalo se mi po jeho úsměvu, po jeho fialových vlasech, po jeho rukách, po jeho smíchu, prostě po něm. Došel jsem domů a praštil sebou na postel. Vtom mi začal vyzvánět mobil. Podíval jsem se, kdo volá, doufal jsem, že je to on. Monte. Přijal jsem hovor a otráveným hlasem řekl: "Co chceš, Monte?" "Adame, přijď hned do studia. Musíme ti něco říct." Položil to. Ve studiu jsem nebyl už dlouho. Vlastně od doby, kdy jsem se tak pohádal s Tommym. Už ani nevím kvůli čemu. A kvůli nějaké kravině, kterou si už ani nepamatuju, mám zničený život. S nechutí jsem vstal a vydal se do studia. Když jsem tam dorazil, byli tam všichni, kromě něj. No jasně, co jsem čekal. "Adame, nelíbí se nám, jak se chováš," začala Brooke "No sorry, jak se chovám?" Vyjel jsem na ni naštvaně. "Přesně takhle, Adame. Jsi protivný, málo mluvíš, nesměješ se... Já vím, že se ti stýská po Tommym, ale musíš jít dál." Domlouvala mi. Věděl jsem, že má pravdu, ale už jsem neměl chuť se smát. Nuceně jsem se na ně usmál "Máte pravdu, lidi! Musím se na to vykašlat!" Odpověděl jsem strojeně veselým hlasem a otočil se k odchodu. "Mějte se!" Zvolal jsem. Doneslo se ke mně pár zamumlaných odpovědí a já vyšel ven do zimy. Svěsil jsem ramena a ploužil se zpátky domů.

***
"Bože, ten je průhlednej jak... co je sakra průhledný?!" Hystericky zvolala Brooke po Adamově odchodu. "Brook, klid! Pokud si to Adam nevyřeší sám, musíme to prostě udělat my!" Uklidňovala ji Camila a bezradně se podívala na zbytek kapely. Longineu zamrkal a navrhl: "Pokud je to fakt kvůli Tommymu, zkusme se zeptat Tommyho!" "To je blbost," odbyla ho naštvaná Brooke, ale Montemu a Camile zazářily oči. "Proč je to blbost, Brooke? Pojďme zavolat Tommymu!" Pohladila Brooke po rameni a vytáhla mobil. Našla Tommyho číslo a zmáčkla zelené tlačítko. "Tommy? Tady je Camila. Potřebujeme s tebou mluvit. Ne, Adam tu není. Fajn, za deset minut." Položila to a schovala mobil do kapsy. Sedli si na křesla a čekali.

***
Seděl jsem na posteli, ale připadalo mi, jako bych tam vůbec nebyl. Myšlenkami jsem byl u Tommyho, jak se asi má, co teď dělá, jestli by mě náhodou nechtěl vidět... Byl Štědrý Den a já ho chtěl strávit sám doma utopený ve smutných myšlenkách. Od toho mě opět na(ne)štěstí vytrhl Monte. Zaklepal na dveře a když jsem mu otevřel, vtrhl dovnitř se slovy: "Adame, je Štědrý Večer, musíš jít se mnou do studia! Něco pro tebe máme! Něco jako vánoční dárek." Zachmuřeně jsem se na něj podíval, ale pak mi došlo, co jsem jim řekl včera v noci. obličej se mi roztáhl do neupřímného úsměvu, sundal jsem bundu z věšáku a vyrazil za ním. Když jsme dorazili do studia, všichni už tam čekali. "Veselé Vánoce, Adame!" Zvolala Camila a vytáhla odněkud láhev vína. Chtěl jsem protestovat, ale nemohl jsem. Nalila mi skleničku a Longineu mi objasnil: "Nechceme tě opít nebo tak. Jenom přípitek na Vánoce." Moc nadšenej jsem nebyl, ale co bych pro ně neudělal. Nebo pro to, aby si mysleli, že jsem v pohodě. Vzal jsem skleničku, ťukl si s nimi a napil se. Pak se na mě otočila Brooke a zanotovala: "A teď dáreček pro Adámka!" Povzdechl jsem si a sunul se za ní do vedlejší místnosti. Vyvalil jsem oči překvapením. Byl tam maličký vánční stromek a vedle něj... ta největší krabice, jakou jsem kdy viděl. Zamkal jsem a podíval se na ně. "To nemyslíte vážně!" "Ale jo. Teď!" Vykřikl Monte a krabice se rozpadla. Uprostřed dílů stál on. Tommy. Podíval se na mě a řekl: "Chyběls mi Adame. Musím ti to říct. Miluju tě." Vrhl jsem se k němu a políbil ho. "Taky tě miluju," zašeptal jsem a uvědomil si, že je to asi jediná pravdivá věta, kterou jsem za dnešek řekl. "Tohle jsou ty nejlepší Vánoce ze všech." Dojatě jsem se na všechny podíval a znovu Tommyho políbil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Které verze songů od TH jsou lepší?

Německé :)) 26.8% (11)
Anglické ;) 14.6% (6)
Záleží jak které songy :D 58.5% (24)

Komentáře

1 Elle Ratliff Elle Ratliff | Web | 24. prosince 2012 v 8:17 | Reagovat

Awwww!! To je taak dokonalý!! :33
Nemám slov, prostě nádhera :))

2 LambertGirl LambertGirl | Web | 24. prosince 2012 v 8:57 | Reagovat

[1]: Jů, díky Elle. :) Merry X-Mas :D

3 Karin Karin | 24. prosince 2012 v 23:01 | Reagovat

No to se ti povedlo parádaaaaaaaa.

4 KaTHulle KaTHulle | 3. ledna 2013 v 0:30 | Reagovat

jsem rada ze to dopadlo dobre :). ze zacatku to vypadalo ze Adam prozije smutne Vanoce.

a coze??? Tommy uz nehraje s Adamem?

5 LambertGirl LambertGirl | Web | 5. ledna 2013 v 11:21 | Reagovat

[4]: Ale jo, hraje, neboj :)) Jenom jsem to pro tenhle příběh tak trochu potřebovala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama